Dodaj produkty ze swojego sklepu do naszej bazy

Portal TrafionyPrezent.pl to profesjonalna wyszukiwarka pomysłów na prezent. W naszej bazie jest już ponad 1000 pomysłów na prezent z wielu różnych sklepów i kategorii. Jeśli prowadzisz ciekawy sklep internetowy z produktami, które mogą być kupione na prezent, chętnie zamieścimy Twoją ofertę u nas. Możemy zaproponować dwa modele współpracy:

Opłata za kliknięcia

W tym modelu współpracy opłaty pobierane są za unikalne kliknięcia w przycisk "Gdzie kupić" przekierowujące na stronę sklepu do konkretnego produktu.
Ceny za taką reklamę zaczynają się już
od 200zł za 1000 kliknięć
W zależności od ilości dodawanych prezentów i ich unikalności

Program Partnerski

Jeśli Twój sklep internetowy ma zaimplementowany moduł programu partnerskiego, chętnie do niego dołączymy. W tym przypadku możesz rozliczać się z portalem TrafionyPrezent.pl na podstawie prowizji za zakupy dokonane przez internautów skierowanych przez nas. Prosimy o przesłanie linku do Państwa programu partnerskiego lub przesłanie szczegółów współpracy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym portalem, prosimy o przesłanie danych Twojego sklepu i linków do przykładowych produktów przy pomocy poniższego formularza.

Formularz zgłoszeniowy

firma / imię i nazwisko

adres e-mail

krótki opis firmy

W celu weryfikacji wpisz słowo prezenty poniżej: